Благодійний футбол в Дубно: збірна духовенства проти збірної місцевої влади

У неділю, 30 липня 2017 року, на стадіоні “Спартак”, у м. Дубно Рівненської області, відбудеться благодійний футбольний матч між збірними команд Дубенської райдержадміністрації, Дубенської районної ради та священнослужителів Рівненської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату. Початок заходу – о 17.00.

Повідомляє сайт ПРО ДУБНО з посиланням на сайт Громадський Простір.

Ми проводимо цей турнір з метою згуртувати всіх, хто прагне допомогти та підтримати ветеранів Збройних Сил України: Кудрика Дмитра Васильовича та Ігнатенка Валерія Леонідовича. Вони брали участь у антитерористичній операції на Сході України, отримали поранення та зараз потребують тривалого лікування.

Команду єпархії представлятимуть священики Дубенського та Рівненського благочиння, студенти Рівненської духовної семінарії та працівники єпархіального управління. Капітаном команди обрали протоієрея Ігоря Загребельного, благочинного Дубенського району.

Благодійний матч проходить з ініціативи Дубенської районної державної адміністрації, Дубенської районної ради, управління Рівненської єпархії та благодійного фонду “Любіть Україну”.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)