Через ДТП на одній з центральних вулиць Рівного рух громадського транспорту більше двох годин був паралізований

18 жовтня чимало рівнян запізнилися на роботу. Впродовж майже двох годин рух транспорту однією з головних вулиць обласного центру – Київською був майже паралізований. Тролейбуси стояли один за одним в довжелезній черзі, пасажири змушені були йти пішки, а водії автомобілів – стояти корках. Причиною тому стала дорожньо-транспортна пригода, в якій не розминулися автомобіль БМВ з маршрутним таксі №35. Від потужного удару обидва транспортні засоби повідкидало на десятки метрів, про це пише сайт РІВНЕ-ROWNE з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

ДТП сталося о пів на дев’яту ранку. Водій маршрутки їхав у напрямку центру міста, а водій легковика по зустрічній смузі. Повертаючи ліворуч, іномарку винесло просто у маршрутку. Транспортні засоби розлетілися у різні боки. Дивом ніхто з двох десятків пасажирів, які знаходилися в маршрутці, не постраждав. Лишилися неушкодженими і самі водії.

– Дивлюсь, летить БМВ, раптом починає різко гальмувати, і його виносить прямо мені в лоб, – розповідає водій маршрутного таксі Олександр Рудьо. – Я нічого не встиг зробити, бо він з такою швидкістю йшов, а по моїй полосі ще й рухався тролейбус. Діватися просто не було куди.

Сам водій іномарки абсолютно свою вину визнає, пояснює, що його занесло на дорозі.

– Я загальмував, і машину занесло. Був в салоні сам. Їхав з базару додому. Вина моя. Я не швидко їхав, і сам нічого не розумію. Швидкість була десь 60 -70 км/год, пояснив водій БМВ Самір Мерзоєв.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху патрульні оформили на водія БМВ адміністративний протокол.