Чи розповість затриманий сарненський прокурор про зв’язки з “іспанцем”?

На Рівненщині продовжується спецоперація «Бурштин»: затримано сарненського прокурора та двох організаторів незаконному видобутку дорогоцінного каміння, пише сайт ПРО САРНИ

Сьогодні, 12 вересня слідчі Головної військової прокуратури ГПУ, оперативники Департаменту захисту економіки Національної поліції, ГУБКОЗ СБУ спільно з бійцями підрозділу спецпризначення КОРД затримали ще одного прокурора та двох організаторів незаконного видобування бурштину.

Нагадую, у липні 2016 року правоохоронці провели спецоперацію по затриманню організаторів «бурштинової мафії». До складу входили перший заступник прокурора Рівнеської області, діючі та колишні працівники поліції, співробітники СБУ, а також представники криміналітету.

Старателі Сарненського району не на камеру зізнаються, що депутат обласної ради від радикальної партії Олега Ляшка – Олександр Васильєв, більш відомий у вузьких колах на псевдо «іспанець», займається куруванням нелегального видобутку бурштину. Дивлячись на автомобіль Васильєва «Toyota Prado», хочеться поцікавитися: звідки така розкіш?! Колега однопартієць, народний депутат Ігор Мосійчук відкидає всі звинувачення у бік Васильєва, називаючи це «помстою влади». Разом з «іспанцем», депутат Сарненської районної ради Микола Клевака на псевдо «холик» створили організовану злочинну групу, яка контролює 70-80% видобутку бурштину в Сарненському районі. В того ж таки «холика» автомобіль «Toyota Prado» 2015 року, ціна якого близько 60 тисяч доларів. Таким статкам місцевих політиків можуть позаздрити навіть парламентарі.

Боротьба за незаконний видобуток бурштину наберає обертів, тому не дивно, що багато хто хоче «встигнути» докласти своїх зусиль. Досить часто, прикриваючись популістичними гаслами, кожен хоче відірвати свій ласий шматок пирога. Так і у цьому випадку. Ймовірно, громаду Рівненщини чекає не одна «серія» багатосезонного серіалу «Бурштиновий апокаліпсис».

Проте зараз стає цікаво, чи заспіває затриманий сарненський прокурор про зв’язки із “Іспанцем”?. І чи “вспливуть” в його зізнаннях прізвища нардепів Андрія Лозового і Сергія Євтушка?