Чиновники та священнослужителі зайшлись в благодійному матчі

30 липня в місті Дубно на стадіоні “Спартак” відбувся благодійний матч між збірними командами Дубенської райдержадміністрації, Дубенської районної ради та священнослужителів Рівненської єпархії Української православної церкви Київського Патріархату.

Повідомляє сайт ПРО ДУБНО з посиланням на РДА.

На стадіоні зібралось багато вболівальників, тож гравцям не бракувало підтримки. Адже серед гравців були посадовці найвищого в районі та місті  рангу – голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк, перший заступник Володимир Іщук, міський голова Василь Антонюк, заступник голови районної ради Андрій Бронський, начальник Дубенського відділу ГУ НП Роман Панасюк та активний вболівальник на трибуні голова районної ради Олександр Козак.

Відкриття заходу розпочалось з  державного гімну України у виконанні учасника проекту “Голос країни” Миколи Бобрика.

Благословив початок дійства архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

Проходив матч на рівних, команди обмінялись гострими моментами під час контратак. Перший гол команда посадовців забила під кінець матчу на останній хвилині, перший тайм завершився з рахунком 1-0.

В другому таймі священнослужителі значно додали в грі і результат такого натиску не забарився на 12 хвилині 2 тайму рахунок 1-1. Взагалі друга половина гри проходила дуже напружено з постійними атаками та контратаками тримаючи вболівальників у постійні напрузі.

Результат зустрічі 2-1 на користь команди Дубенської райдержадміністрації, Дубенської районної ради.

По закінченню гри було оголошено кількість зібраних коштів – 26520 грн. Зібрані кошти були передані батькам  ветерана Збройних Сил України Кудрика Дмитра Васильовича та учаснику АТО  Ігнатенку Валерію Леонідовичу на лікування.

Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон привітав переможців та вручив кубок.