Костопільчани вшанували загиблих патріотів України

«Події Революції Гідності 2014 року докорінно змінили Україну, свідомість її громадян, визначили її подальший історичний розвиток як незалежної європейської країни. За це заплачено дорогу ціну – понад сотню життів розстріляних на Майдані наших мужніх співвітчизників. У їх числі був і наш земляк Валерій Опанасюк із села Дюксин, який загинув 20 лютого 2014 року від кулі снайпера. Сьогодні ми вшановуємо Героїв, які віддали своє життя за те, щоб Україна була вільною та демократичною країною. Пам’ять про них житиме вічно в наших серцях» – зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Олександр Середа під час пам’ятного заходу на меморіалі «Герої не вмирають».

Повідомляє сайт ПРО КОСТОПІЛЬ з посиланням на районну раду.

Зі словами пошани, глибокої пам’яті про тих, хто жертовно загинув від снайперських куль на Майдані, до присутніх звернулися учасник подій 2014 року, депутат районної ради Юрій Завада та дружина Героя Небесної Сотні Валерія Опанасюка – Вікторія.

Священослужителі УПЦ КП разом із костопільчанами у спільній молитві пом’янули тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину: її свободу та незалежність, мирне небо та спокій на рідній землі.

Біля меморіалу «Герої не вмирають» родина Валерія Опанасюка запалила свічу пам’яті, як данину тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості пожертвував собою.

До меморіалу «Герої не вмирають»  в пошані були покладені живі квіти, запалено лампадки. Пам’ять про загиблих вшанували хвилиною мовчання.  Учасники заходу розвісили на деревах біля меморіалу паперові фігурки ангеликів у знак пам’яті загиблих Героїв.

Присутні урочистою ходою пройшли до пам’ятного хреста січовим стрільцям на території церкви Олександра Невського та меморіальної дошки, розміщеної на території залізничного вокзалу, вшанувавши полеглих визволителів міста Костополя від московсько-більшовицьких загарбників у лютому 1919 року. Костопільчани поклали вінки і квіти до пам’ятних місць.

Після завершення заходу відбулося спілкування голови райдержадміністрації Олександра Середи, голови районної ради Сергія Ткачука із родиною загиблого Героя Небесної Сотні – Валерія Опанасюка, в ході проведення якого вручено гостям подарункові сувеніри.