Кращі українські студенти-аграрії вирушили до Італії

Тридцять переможців всеукраїнського освітнього конкурсу благодійного Фонду Бориса Колеснікова — «Агро 2018» — вилетіли до Італії, відвідати сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018.

Повідомляє сайт РІВНЕ-ROWNE.

У числі переможців — студенти провідних аграрних вузів країни, які успішно подолали два етапи конкурсу і в фіналі презентували власні стартапи перед експертами галузі. Вони були нагороджені Фондом Бориса Колеснікова поїздкою на сільськогосподарську виставку Fieragricola 2018, пише obozrevatel.com.

Сьогодні та завтра, українські студенти відвідають виставку Fieragricola 2018. До них приєднається також президент Фонду, Борис Колесніков. Під час перебування на виставці делегація ознайомиться з інноваціями, трендами і товарами сезону, а також тенденціями світового аграрного ринку.

Нагадаємо, з 29 по 31 січня переможці аналогічного проекту Фонду Бориса Колеснікова — «Харчові технології 2018» — відвідали міжнародну кондитерську виставку в Кельні. Там 40 українських студентів ознайомилися з досягненнями і новинками та поспілкувалися з провідними фахівцями галузі.