На дні річки Горинь виявили боєприпас

11 серпня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з піротехніками ДСНС Хмельницької області знешкоджено одну мінометну міну калібром 82 мм. часів Другої світової війни, яку було виявлено 09 серпня на дні річки Горинь поблизу села Завизів Острозького району місцевими жителями, пише ОСТРОГ СЬОГОДНІ.

На місці виявлення вибухонебезпечного предмету сапери-водолази з Хмельниччини обережно підняли з дна водойми боєприпас на поверхню, після чого рівненські піротехніки завантажили мінометну міну в спеціальний автомобіль та вивезли у спеціально відведене місце, де знешкодили.

Головне управління ДСНС у Рівненській області звертається до всіх громадян, і насамперед до дітей. Цінуйте своє життя. При виявлені підозрілих предметів у жодному разі не чіпайте їх, а тим паче ні в якому разі не намагайтеся їх переміщувати в інше місце. Необхідно відразу повідомити про знахідку місцеві органи влади, правоохоронців та найближчий підрозділ Держслужби з НС за телефоном «101». До прибуття фахівців позначте місце знаходження підозрілих предметів та, по можливості, забезпечте їх охорону. Дотримання вище вказаних правил збереже не тільки ваше життя, а й життя багатьох інших людей.