На Костопільському підприємстві модернізують виробництво

На ТОВ «Свиспан Лімітед», що у Костополі, розпочато впровадження першого етапу модернізації виробництва.

Повідомляє сайт ПРО КОСТОПІЛЬ з посиланням на Рівненську РДА.

Вартість проекту 25 мільйонів євро. Інвестори планують замінити частини морально застарілих сушарок та лінії пресування на нове екологічно-ефективне обладнання, а також встановити потужну систему очищення повітря за допомогою фільтру вологої очистки.

Нагадаємо, перемовини з інвестором щодо модернізації «Свиспан Лімітед» відбулися в Рівненській ОДА наприкінці квітня цього року. Під час зустрічі голова облдержадміністрації Олексій Муляренко підняв питання щодо екологічних наслідків діяльності підприємства.

«Інвестиції для області дуже важливі. Але передусім ми маємо захистити жителів від негативних наслідків діяльності підприємств. Є чимало скарг на незадовільну екологію в Костополі у зв’язку з викидами заводу», – звернувся до інвестора керівник Рівненщини.

Тож нині команда інженерів та технологів виробництва, після вивчення закордонного досвіду, працює над проектними та конструкторським рішеннями, щоб невдовзі приступити до монтажу обладнання.

Робота нового обладнання дозволить зменшити задимленість прилеглої території утричі, а викиди пилу – удвічі.
Процес модернізації виробництва – це досить масштабний та дороговартісний проект, який триватиме до 2019 року. Але це єдиний та ефективний шлях до суттєвого покращення якості повітря навколо підприємства.

Джерело:  ПРО КОСТОПІЛЬ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)