На Рівненщині у Дубровиці масово порушують правила паркування авто

Починаючи із вчорашнього дня до 23 жовтня в районному центрі Дубровиця, що на півночі Рівненщини, працівники Дубровицького відділення поліції будуть проводити профілактичні рейди щодо дотримання правил паркування автомобілів.

Про це пише сайт РІВНЕ-ROWNE з посиланням на IA ZIK .

Як стверджують правоохоронці, одна з проблем у сфері дорожнього руху в місті Дубровиця – затори та неправильне паркування транспортних засобів. Для жителів райцентру та гостей міста паркування на тротуарах стало вже звичним явищем. До того ж, частина водіїв не зважає на правила дорожнього руху та залишає свої авто у крайній правій смузі руху, незважаючи на те, що їхній транспортний засіб є насамперед перешкодою для руху.

Під час рейдів працівники Дубровицького відділення поліції проводитимуть профілактичні бесіди з водіями, які паркуються з порушеннями,  притягуватимуть винних до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, у Дубровицькому районі правоохоронці фіксують факти масового незаконного видобутку бурштину. Про це ми вже неодноразово повідомляли в своїх публікаціях. До початку 90-х років минулого століття, коли попиту на «сонячне каміння» не було, в Дубровиці автівки радянського виробництва вважалася розкішшю і проблема, де залишити машину взагалі не стояла.