Начальника поліції Рівне затримано на хабарі

Як повідомляє РІВНЕ-ROWNE, прокуратурою Рівненської області спільно зі співробітниками СБ України 21.06.2016 викрито начальника одного із підрозділів Березнівського відділення ГУ Національної поліції в Рівненській області під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 1 тис грн.

Вказані кошти майор поліції одержав від приватного підприємця, якому пообіцяв не перешкоджати його господарській діяльності, – розповів заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

На цей час слідчими прокуратури Рівненської області проводиться комплекс першочергових слідчих дій. Вирішується питання про оголошення поліцейському підозри у вчиненні злочину, що передбачене ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Це не перший випадок у цьому році, коли прокуратура спільно зі Службою безпеки України викриває у цьому районному відділенні корупціонерів. Зокрема, вже чекає на вирок суду слідчий поліції, який обвинувачується в одержанні від громадянина неправомірної вигоди у сумі 2 тис грн, – повідомив прокурор. – Обох поліцейських – слідчого та керівника підрозділу затримано під час вчинення злочину безпосередньо у березні та червні місяці на тому ж самому місці – біля приміщення районного відділення поліції.