Неочікуваний візит міністра: чиновниця спонтанно вирішила перевірити роботу рівненських медиків

Дорогою із Самбора (Львівська область), де Уляна Супрун інспектувала тамтешні медзаклади, чиновниця вирішила заглянути і на Рівненщину. 6 жовтня, близько 22:00, без попередження, вона завітала на станцію швидкої медичної допомоги Рівного.

Про це пише сайт РІВНЕ-ROWNE  з посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

– Ніхто нічого про візит міністра не знав, – розповідає головний лікар Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги Андрій Бортнік. – Я собі сидів вдома, спокійно дивився футбол, раптом товариш дзвонить, каже: «Ти що вдома сидиш – у тебе на роботі міністр!». Я звичайно міг сісти в машину і за п’ять хвилин бути на роботі, але, думаю, чого вже буду їздити, у мене там все гаразд, мої співробітники все розкажуть, покажуть, за це я спокійний. Тому інспектування пані Супрун дивився у Facebook, її пряму відеотрансляцію.

Зустріла у коридорі Уляну Супрун старший лікар зміни Любов Волинець. Вона показала і розповіла міністрові увесь процес роботи центру екстреної медичної допомоги.

Западные СМИ: автомобиль Путина попал в смертельное ДТП

– Це наша диспетчерська, куди надходять виклики з усього міста, – розповідає міністрові Любов Сергіївна. – На моніторі диспетчер бачить, де знаходиться та чи інша бригада – чи обслуговує виклик, чи в дорозі, чи в медичному закладі. Тож маємо можливість скерувати до хворого ту бригаду, яка знаходиться найближче. Таким чином у межах міста на виклик наші медики доїжджають за 8-10 хвилин. А в межах району – до 20 хвилин. За потреби хворих госпіталізуємо у міську та обласну лікарні Рівного, перинатальний центр. Усі наші бригади «швидких» – це професійні медики, є кардіологічні бригади, педіатричні, протишокова, психоневрологічна, диспетчери – фельдшери. Це дозволяє обслуговувати пацієнтів на вищому рівні.

Подивилася Уляна Супрун кімнату відпочинку водіїв «швидких», а також обладнання кардіологічної карети.

Міністр побаченим залишилася задоволена – і обладнанням, і рівнем підготовки спеціалістів.

– Я вам дуже вдячна, що ви все мені показали, розповіли, і добре, що маємо так багато хороших лікарів, – сказала Супрун.

А наостанок пані міністр навіть поцілувалася із рівненськими медиками.