Обгорілого хлопчика з Рівненщини рятуватимуть у Бостоні

Півторарічного Владислава Кур’ята з Гощі, який отримав численні опіки, повезли спеціальним літком на лікування до США.

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з посиланням на Рівненську ОДА.

Нагадаємо хлопчик у квітні під час необережного поводження з вогнем отримав 40% опіків тіла і перебуває у дуже важкому стані.
Йому вже зробили декілька операцій в опіковому відділенні Рівненської обласної лікарні. До здачі необхідної донорської крові долучилися керівництво області, місцеві депутати, рятувальники та небайдужі громадяни.
Проте врятувати життя дитині, в якої 40% опіків шкіри, в Україні досить складно. Надати медичну допомогу погодився лікар бостонської лікарні Shriners Hospital for Children Геннадій Фузайлов.

Як розповів керівник апарату Рівненської ОДА Олександр Бірюков, лікуватимуть хлопчика в найкращому у світі опіковому центрі у Бостоні. Американські медики робитимуть це безкоштовно.

Гроші потрібні були лише на перевезення дитини спеціальним медичним літаком, а це 71 тисяча доларів. До вирішення питання з транспортування Владислава долучились Рівненська ОДА та народний депутат Марія Іонова. В максимально короткі терміни були зібрані необхідні кошти та оформленні необхідні документи.
І вже вчора дитину разом з мамою транспортували літаком у США.

Джерело:  ПРО ГОЩУ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)