Оперативність, доступність та прозорість від публічних акцій РДА вражає

Якісний контент на оновленому сайті РДА, який вже два роки не нагадує про нікому не відому сторінку в Інтернеті, цікавий та конкурентний в інформаційному полі Здолбунівщини. Присутній в стрічці новин УКР.нет, створені відповідні сторінки у ФБ, здійснюється розсилка новин на ЗМІ (щоправда не так часто як би могло бути), новий хостінг і он-лайн трансляції із колегіальних засідань в РДА.

Повідомляє сайт ПРО ЗДОЛБУНІВ з посиланням на zdolbunivcity.net.

Наприклад, сьогодні о 10 розпочалася робота колегії РДА, де були дискусійні питання, де вперше було презентовано плани і стан будівництва основних об’єктів району, а вже о 12 про все це за півгодини по закінченню можна прочитати і ПОБАЧИТИ на офіційному сайті РДА.

Це великий прогрес за незначний проміжок часу у діяльності організаційно-інформаційного напрямку РДА, не даремно керівник цього напрямку кращий держслужбовець області!

А робочі бджілки, які працюють над тим, щоб все було гуд це і Марія і Наталя під технічним супроводом від “Інтернет янгола” Здолбунівського Інтернету Дмитра Хомицького тільки заслуговують на хороші слова.

До речі, сьогодні приїздить керівник прес-служби польського партнерського повіту Адам Sadlo, який проведе тренінг на тему “Роль промоції у сучасному управлінні державними структурами”, тож можна і надалі розраховувати на збільшення прозорості та відкритості районної виконавчої структури та промоції регіону та громад.