Процес децентралізації в нашому районі відбувається в плановому режимі

 25 липня  2017 року під головуванням очільника  Дубровицької районної державної адміністрації Миколи   Петрушка та голови  ради Миколи Кухарця  відбулося засідання робочої групи по об’єднанню територіальних громад за участю    сільських  голів ,  керівників установ та організацій району.
 Про це повідомляє сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ  з посиланням на сайт районної ради.
   Процес децентралізації в нашому районі  відбувається в плановому режимі. У всіх сільських радах організовано обговорення формату об’єднання, відповідно до перспективного плану сформовані паспорти майбутніх укрупнених громад.  А згідно із внесеними    змінами до Перспективного плану формування територій громад Дубровицького району пропонується утворити п’ять об’єднаних територіальних громад.
   Упродовж засідання дуже активно проходило обговорення питань: що громади отримають від об’єднання, яка перспектива цих громад, як  бачать ці об’єднання люди, чи болісно воно проходить у нашому районі, чи погоджуються громади на це?
    У результаті консенсусу дійшли спільного висновку, що потрібно розуміти одне –  місцеві громади отримають суттєві владні повноваження. Вони зможуть планувати власний економічний розвиток і формувати свій бюджет, залучати нові інвестиції, самостійно розвивати підприємництво, малий і середній бізнес. А  ще вони своїми силами повинні будуть подбати про свої майбутні програми розвитку малого і середнього бізнесу, щоб створити такі потрібні нові робочі місця в селах.