Рівненська «Батьківщина» продовжує збір підписів проти продажу українських земель

1 (8)До цього процесу активно долучилися й депутати Рівненської міської ради від «Батьківщини». Як повідомляє прес-служба обласної партійної організації, за два місяці активного збору підписів, у Рівному ініціативу ВО «Батьківщина» підтримали понад 22 тисячі мешканців та гостей міста. Зібрати найбільше підписів вдалося Олександру Нестеруку – понад 5 тисяч.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

-Попри те, що люди заклопотані власними проблемами, вони знаходили час, аби прийти до наших агітаційних наметів й висловити свою позицію. Адже «за» ти чи «проти» вільного продажу сільгоспземлі, з’ясувати потрібно на Всеукраїнському референдумі, який «Батьківщина» й вимагає провести. А тут за нас знову влада все вирішила. Лише у людей «забула» запитати, – обурюється Олександр Нестерук. – Моя ж позиція, як і нашої політичної сили: зараз не можна розпродавати безконтрольно те, що єдине лишилося у нашого народу – землю. Чому ми за кордон продаємо зерно, а не борошно? Чому ми у себе не переробляємо вирощену нашими селянами продукцію? Замість того, щоб підтримувати вітчизняних фермерів, ми створюємо робочі місця у Єгипті та тих країнах, яким продаємо сільгосппродукцію».

Збір підписів триває по всій області. Підтримати ініціативу «Батьківщини» у Рівному можна в партійному офісі, що знаходиться за адресою: С.Петлюри, 1 («Народний дім»).