Рівнян у Польщі навчали місцевому розвитку

Днями у польському місті Білосток на Підляшші побувала українська делегація у складі 20-ти чоловік. Серед них були представники Тернопільщини, Волині та Рівненщини. Мета візиту – перейняти досвід західних сусідів у реалізації проектів місцевого розвитку. Їздила до Польщі і ректорка Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, депутатка обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Алла Черній.

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ.

-У польських колег є чому повчитися. Приміром, тамтешня влада досить тісно співпрацює з громадськими організаціями. У них спільне бачення розвитку маленьких громад. Є стратегічний план. Якщо, скажімо, держава не має змоги долучитися до того чи іншого процесу, це роблять громадські організації, – зазначила Алла Черній.

Наступне навчання відбудеться вже в Україні. Організатори передбачають, що пройде воно у вересні. Учасники семінару поділяться своїми враженнями від перебування у Польщі та здобутим там досвідом. Мета проекту полягає у налагодженні партнерських стосунків між Україною та Польщею в сфері місцевого розвитку, а також генеруванні ідей для спільних проектів.