Школярка з Корнина зустрілася з Держсекретарем США

Упродовж травня Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (NDI) проводив ілюстраційний конкурс «Мій голос має значення тому, що…».

Повідомляє сайт ПРО РІВНЕ з посиланням на Рівненську РДА.

За результатами голосування журі ІІ місце зайняла учениця 6 класу Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., Рівненського району Наталія Дмитерчук з ілюстрацією «Ми з татом ідемо на вибори». У своєму малюнку дівчинка зобразила яскраве сонце, поля, хатини і вона, тримаючи тата за руку, йде разом до виборчої дільниці. Журі відмітили ще зовсім юний вік Наталі, її художні здібності та активну позицію.

Разом з татом Петром Дмитерчуком та класною керівницею Зоєю Ковальчук Наталя виграла поїздку до Києва. Вони побували у київському офісі NDI, дізналися про історію та напрями роботи організації. Увечері, під час офіційного прийому голова правління NDI та колишня Держсекретар США Мадлен Олбрайт нагородила Наталю призовим сертифікатом та подарунком за участь у конкурсі.

Також гості познайомилися з радою директорів NDI, представниками громадських організацій, зокрема командою Інституту «Республіка».
Класний керівник та вчителька історії Зоя Ковальчук розповідає, що про конкурс дізналася від відділу освіти Рівненської райдержадміністрації: «На шкільну електронну адресу прийшла інформація від відділу освіти райдержадміністрації, що проходить такий конкурс.

Одразу подумала про Наталю, адже вона гарно малює і їй було б цікаво взяти участь у конкурсі. Спільно подумали, що можна було зобразити. Вже невдовзі Наталя завершила малюнок і ми його відправили на конкурс».
«Така нагода випадає можливо і раз у житті», – ділився враженнями тато учениці Петро Дмитерчук, який не приховує задоволення від результатів донечки.

Варто відзначити, що рівняни були чи не найактивнішими учасниками Всеукраїнського конкурсу. Також, свої ілюстрації надіслали учні 7 та 9 класів Зорянського НВК «школа-гімназія» Покорська Яна, Киянець Катерина, Таркович Максим. Їхні роботи будуть використані для друку постерів, листівок або календарів під час проведення кампанії з просування виборчої реформи. І вже незабаром вони отримають комплекти з найкращих творів, серед яких і їхні малюнки.

«Це надзвичайно приємно бачити активність рівненських школярів. Інститут «Республіка» та Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» вдячні Рівненській районній державній адміністрації та відділу освіту райдержадміністрації за співпрацю й допомогу у розповсюдженні інформації», – розповідає координатор проекту Наталія Малиновська.

До слова, під час візиту в Україну Мадлен Олбрайт зустрілася також з першими особами держави – Президентом України Петром Порошенком, Прем’єр-Міністром України Володимиром Гройсманом та головами депутатських фракцій.

Джерело: ПРО РІВНЕ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)