Цвіт папороті традиційно шукали на Білому озері

Станичний  пластовий табір з уже традиційною назвою «Цвіт папороті-2017» відбувся наприкінці червня на березі Білого озера. В таборуванні взяли участь 30 пластунів станиці Вараш.

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ з посиланням на Вараську міську раду.

З 2003 року назва табору залишається незмінною. Кожного літа пластуни і пластунки Рівненської округи з’їжджаються на Біле озеро перед святом Івана Купала на традиційне таборування.

Цьогоріч програма  табору включала заняття з традиційних пластових вмілостей, основ пішохідного туризму, тактичної медицини, спортивного орієнтування,  лідерства, а також плавання.  Надзвичайно цікавим та актуальним в сучасних умовах виявився стислий курс з основ тактичної медицини, який провів для учасників волонтер Андрій Забродоцький. Щодня знання та вміння з практичного куховарення в польових умовах дітям надавала Людмила Соболєва, таким чином розвиваючи у дітей самостійність та готуючи їх до дорослого самостійного життя.

Постійний контроль виконання програми здійснював Борис Буряк, а по завершенню табору комендант Володимир Петрук прийняв залік та оцінив засвоєні знання кожного. Завдяки  принципу самоврядування майже всі посади були розподілені серед дітей, дорослі тільки здійснювали нагляд та втручались в процес в разі критичних ситуацій.

Як наслідок, це розвинуло товариську конкуренцію, дружню співпрацю і створило нову таборову традицію, без чого активний відпочинок не був би таким приємним і веселим.

Джерело: ПРО ВАРАШ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)