У дитсадку на Рівненщині няня побила 5-річну дитину (ВІДЕО)

Завідувачка каже, що хлопчик спровокував жінку нецензурною лайкою.

У місті Сарни на Рівненщині нянечка в садочку лупцювала 5-річного хлопчика. Скандал розгорівся після того, як дитина опинилася у травматології, а в закладі заявили, що малюк просто впав, пише сайт ПРО САРНИ з посиланням на ТСН.

Мати забрала з садка дитину з розбитою губою та синцем під оком.

Хлопчик розповів, що його побила помічник вихователя. “Там знову мене будуть бити, я не хочу туди”, – каже маленький Микита Маслянчук. Він розповів, що його побили за те, що він не спав удень в належний для цього час.

Мати обурена, бо вихователі їй заявили, що дитина випадково впала, а до медсестри її навіть не водили. “Кажу, чого ж ви мене не позвали сразу, якби я знала, що таке то я б його сразу прийшла збрала”, – розповіла Ірина Маслянчук.

 

Згодом Микитка почав скаржитися на головний біль. Дитину повезли в лікарню, а медики повідомили поліцію. “Було винесено постанову про призначення судмедекспертизи.

За результатами встановлено наявність у малолітнього потерпілого тілесних ушкоджень”, – повідомив начальник слідчого відділення Сарненського відділу поліції Василь Дячук. Заяву про побиття дитини написала і мама хлопчика, тож правоохоронці розпочали слідство.

Сама помічниця виховательки Наталя Адодіна від камери втікає. У садочку її вигороджують: мовляв, руку на вихованця підняла, але легенько. Хлопчик начебто сам спровокував няню, а потім випадково впав. “Дитина відповіла нецензурним словом, няня не стрималася і дала ляпаса бо губах. Звичайно, це неприпустимий факт, ніхто не має права піднімати руку на дитину”, – каже завідувач Лариса Павленок.

Няня після інциденту звільнилася за власним бажанням, а старшому вихователю виписали догану, нині вона на лікарняному. Із рештою працівників у садочку провели профілактичні бесіди.
Якщо в поліції доведуть провину нянечки, їй загрожує штраф, виправні або громадські роботи. Мама Микити певна, це покарання занадто легке, тому ще планує подавати до суду про стягнення матеріальної та моральної компенсації.