В Дубровицькому ліцеї вшанували Героїв

У Дубровицькому НВК «Ліцей – школа» вшанували Героїв Небесної Сотні та урочисто відкрили пам’ятний стенд 23-річному Герою-воїну Юрію Колеснику, який загинув 23 жовтня 2017 року на Сході України.

Повідомляє сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ з посиланням на РДА.

З жовтня 2013 року солдат служив в 80-АЕРМБ і брав участь у виведенні українських бійців з “Іловайського котла”. Потім він перевівся в бойову частину 28 ОМБ, де виконував бойові завдання у Луганській і Донецькій областях. У листопаді 2015 р. Юрій Колесник отримав нагороду Міноборони “Захиснику України”.

Солдат Колесник проводив розвідку місцевості для запобігання підходу ДРГ в районі селища Богданівка, Донецької області. Встановлюючи сигнальні ракети для безпеки поста, він підірвався на невідомому мінно-вибуховому пристрої ворога.

Керівник навчального закладу Володимир Кушнір подякував батькам Юрія, за те, що вони виховали такого мужнього сина-патріота.

А, батько Олександр Володимирович звернувся до учнів так: “Займайтеся спортом, не майте шкідливих звичок. От мій син під Щастям повністю обгорів, але залишився жити, бо був фізично витривалим…Він не міг бути вдома, як війна йшла. Він сам багатьох побратимів поховав і серце сина краялося …Будьте сильними, діти. Проживіть яскраве життя за себе і за нашого синочка..”

Отець Сергій освятив стенд та прочитав молитву за загиблими Героями Небесної Сотні та за загиблими українськими воїнами. Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, загиблого Юрія Колесника та всіх хто віддав життя за Україну, а Гімн України співали усім ліцеєм.