Важлива перемога Радивилівських юніорів

Завершився футбольний сезон серед дитячо-юнацьких команд області.

Повідомляє сайт ПРО РАДИВИЛІВ.
Всього за заповітну першість змагалися 24 команди Рівненщини, які були розділені на 5 груп. Лише команді-переможцю групи було надано подальше право продовжувати боротьбу за звання чемпіона області. У цій доволі непростій футбольній боротьбі зуміли вдало використати свій шанс і вихованці Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, які вибороли перше місце в своїй групі.

Згідно з турнірною таблицею,  
КДЮСШ (Радивилів) набрала найбільшу кількість балів (27), залишивши позаду  дубенчан, млинівчан і гравців команди с.Острожець. 
Фінальна частина змагань проходила за такою схемою: команди були розділені на дві групи; згідно з жеребкуванням, у нашу групу увійшла сильна і тактовно «підкована» команда «Верес» з м.Рівного та спортсмени з м.Гощі. Спочатку, з рахунком 0:2, наші учні поступилися команді «Вереса», і здобули очікувану перемогу над гощанцями з рахунком 1:0. Команда КДЮСШ (м.Березне) здобула перемогу по 11 штрафних ударах над рівненцями і стала чемпіоном області, друге місце закріпила за собою команда з м.Рівне. Згідно до положення обласної федерації футболу, третє місце було присуджено нашій команді та костопільчанам.
Андрій Мельник, тренер-викладач з футболу Радивилівської КДЮСШ