Відбулось пленарне засідання чергової сесії

28 липня в залі засідань районної ради відбулось пленарне засідання чергової чотирнадцятої сесії Демидівської районної ради. Сесію відкрив та проводив голова районної ради Сергій Радченко. На засіданні розглядалось 8 питань порядку денного.

Повідомляє сайт ПРО ДЕМИДІВКУ.

На початку пленарного засідання розглянуто три депутатських запити. 2 запити депутата районної ради Чайковської Г.М. та 1 запит депутата районної ради Суходол Л.В.. Після обговорення, прийнято рішення запити направити до виконавців на розгляд. Поряд з тим, заступник голови районної ради Конський В.В. проінформував депутатів про хід виконання рішень прийнятих запитів.

Наступним питанням була розглянута та затверджена програма фінансової підтримки Управління Казначейської служби у Демидівському районі на 2017 рік.

Важливим питанням розгляду стало передача закладів освіти та їх майна із спільної власності територіальних громад району в комунальну власність Боремельської сільської ради ОТГ. Цим рішенням надано згоду на передачу цих об’єктів, затверджено відповідну комісію з передачі-приймання майна згідно переліку майна, що належить до шкіл сіл Боремель, Малеве, Золочівка, Пашева.

При розгляді змін до районного бюджету на 2017 рік депутатами достеменно було обговорено кожну цифру видатків, направлених на зміцнення соціального та економічного розвитку району.

Поряд з тим, цим рішенням передано кошти субвенції, що передадуться разом з передачею об’єктів освіти в Боремельську ОТГ.

Наступним рішенням прийнято згоду на списання основних засобів комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Демидівського району, що рахуються на балансі відділу освіти, молоді та спорту РДА, які є застарілі та непридатні до використання.

Головний лікар ЦРЛ Домбровський А.С. проінформував депутатів ради про необхідність прийняття на баланс ЦРЛ каркасного будинку (бувшого приміщення бухгалтерії) з балансу КЗ ПМСД для використання у архів.

При інформуванні керуючим справами виконавчого апарату районної ради  Бондарем А.А. про план роботи районної ради на ІІ півріччя 2017 року поступила пропозиція включити питання проведення Дня депутата на базі КП «Дитячий санаторій «Хрінники».

Пленарне засідання завершилось без зауважень до головуючого щодо його проведення.