Відбувся фестиваль «Зіркові Хвилі Світязя 2017»

З 30 червня по 2 липня  творчі колективи центру дозвілля відділу культури та туризму  виконавчого комітету Вараської міської ради підкорювали Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зіркові Хвилі Світязя 2017».

Повідомляє сайт ПРО ВАРАШ.

Під керівництвом директора центру дозвілля Миколи Ковбаюка, наші учасники достойно представили наше місто. І та ІІ місця свідчать, що творчі здібності наших учасників виправдали їх сподівання.

Перемозі сприяла весела атмосфера та підтримка один одного усіх учасників фестивалю.

У номінації «Вокальне мистецтво», жанрі «Естрадний вокал», категорії « Професіонали» – Юрій Савчук став лауреатом ІІ премії.

У номінації «Вокальне мистецтво», жанрі «Академічний вокал», категорії «Професіонали» – народний аматорський ансамбль бандуристів «Берегиня» посіли І місце.

У номінації «Оригінальне мистецтво», жанрі «Інструментальна музика» наше місто було представлене двома учасниками, а саме: Несіпбаєва Даміра – учасниця ІІ вікової категорії стала лауреатом І премії та Точинський Ярослав – учасник ІІІ вікової категорії  став володарем ІІ місця.

Зі слів наших переможців:

-«Дана поїздка нам запам’ятається надовго, адже стільки пережито позитивних емоцій, а ще більше вражень. Наші здобутки ми присвячуємо нашим батькам та керівникам. І чітко знаємо, що на досягнутому зупинятись не збираємось, будем прямувати до ще вищих нагород».

Центр дозвілля відділу культури та туризму

Джерело: ПРО ВАРАШ.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:
Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера
Полтавські пацани рвуть мережу
Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым
Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции
Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми
Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)