Відбувся звітний концерт учасників художньої самодіяльності

Звітний концерт учасників художньої самодіяльності під назвою «Пісня нас єднає», який зібрав велику кількість глядачів, відбувся 23 липня в філіалі «Клуб Перенятин» комунального закладу «Радивилівський міський будинок культури». 

Повіломляє сайт ПРО РАДИВИЛІВ з посиланням syrmu.com.ua.
Самодіяльні артисти зачарували присутніх своїми виступами, даруючи їм   хвилини радості.  Звучали пісні у виконанні Софії Гончук, Даші Гладун та Мирослава Воронка. Учасники дитячого вокального ансамблю співали українські пісні сучасних авторів « Ми щасливі діти» та « Калинова Україна».

Особливо потішили своїм виступом вокальні дуети: Даша Пальона та Віта Янович піснею «Долиною туман»; Денис Попович та Ельзар Воронко – « Ми нащадки козаків»;  сестрички Даша та Віка Гладун, які виконали пісню «Для тебе, моя мамо».
На концерті були також представлені танцювальні номери:«Намалюю тобі зорі» у виконанні Яни Крук, танець «Зозуля» у виконанні учасників молодіжного танцювального колективу клубу та «Флеш моб» дитячого танцювального колективу.
Хочеться не залишити поза увагою аматорів художнього слова: Дениса Поповича, Аню Вовк, Крістіну Шнайдрук, Дашу Малецьку, Ліану Кубик та Аліну Вовк, яка читала вірш «Завдячуй життям своїй мамі», що не залишив байдужим жодного глядача.
Загалом у звітному концерті взяли участь більше тридцяти учасників художньої самодіяльності філіалу «Клуб Перенятин».
На творчому звіті були присутні начальник  відділу освіти ,культури , туризму, молоді та спорту  Радивилівської міської ради І.Ковалевська, провідний методист КЗ «Радивилівський МБК » О. Кощук  та керівник НАА пісні « Забава» М .Петровська.