Як у Гощі дивилися кіно

DSC_0505-768x508Сутінки опускалися на недільне селище, втомлене денним відпочинком. Здавалося б, читання гарної книги чи сидіння перед монітором чи телевізором – це ті заняття, що їм здебільшого надають перевагу, коли надворі вечір перед понеділком. Однак 23-тє липня зуміло принести певні зміни в розмірений темп життя Гощі. І наша гордість (наш сором?) – садиба Валевських вже не стояла самотньою в той вечір, адже перед її колись мальовничим фасадом, гощанці й гості містечка (були гості із Симонова) зібралися для перегляду фільму. Попри форс-мажорні проблеми з технікою та раптове дощовите небо, здійснити задумане все-таки вдалося.

Повідомляє сайт ПРО ГОЩУ з  посиланням Гощанська селищна рада.

Організатори дякують всім тим, хто відвідав захід (а таких було близько 100 осіб), а також висловлюють особливу подяку Гощанській центральній районній бібліотеці, Гощанському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Районному об’єднанню культури і дозвілля, які сприяли проведенню заходу, надавши необхідну техніку та селищній раді за інформаційну та організаційну підтримку.

Наступний захід плануємо провести вже цієї суботи. Година початку фільму уточнюється. Про деталі буде повідомлено в новоствореній групі на Facebook – “ГощаКіноПарк”, газеті “Рідний край” та на сайті селищної ради).

Ми ж всі щиро сподіваємося на те, що цей кінопоказ був далеко не останнім та, що кіно просто неба стане ще однією із хороших традицій гощанців.