Здолбунівська райдержадміністрація отримала нового начальника

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 липня 2017 року  № 88-к начальником відділу у справах молоді та спорту призначено Ящука Віктора Олександровича, який  донедавна працював на посаді заступника військового комісара з територіальної оборони Здолбунівського районного військового комісаріату.

Про це повідомляє сайт ПРО ЗДОЛБУНІВ з посиланням на сайт РДА.

Віктор Ящук народився 12 лютого 1968 року в м.Здолбунів. Після закінчення середньої школи у 1985 році поступив до Сумського вищого артилерійського командного училища, яке закінчив 1989 році. У 2012 році закінчив Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем`янчука, де присвоєно кваліфікацію “викладач фізичного виховання, спеціаліст з адаптивної фізичної культури”. З  2000 року по теперішній час на громадських засадах працює тренером з баскетболу в м.Здолбунів. Учасник антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей (2015-2016 р.р.).

Одружений, має двох синів.

Посадові обовязки начальника відділу у справах молоді та спорту:

-здійснює керівництво діяльністю відділу, розподіляє обов’язки між працівниками,  очолює і контролює їх роботу, забезпечує виконання завдань покладених на відділ за напрямом роботи, несе персональну відповідальність за виконанням цих завдань;

-забезпечує  на територію району реалізацію державної політики стосовно дітей та молоді, фізичної культури та спорту;

-організовує оздоровлення, відпочинок і дозвілля, формує здоровий спосіб життя дітей і молоді;

-забезпечує підготовку навчально-тренувальних зборів спортсменів, участь їх у спортивних змаганнях різних рівнів;

-координує діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань реалізації  державної -політики стосовно дітей та молоді, фізичної культури і спорту;

-видає межах своїх повноважень  накази, організовує контроль за їх виконанням та здійснює інші передбачені чинним законодавством повноваження.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)