Жага до свободи: тікаючи від патрульних, чоловік переплив річку

28 вересня, близько 11:00 години рівненських патрульних повідомили про невідомого чоловіка, який проник в одну з квартир на вулиці Дорошенка. Патрульні гналися за чоловіком, доки той не стрибнув у річку Устя і, перепливши її, був затриманий іншим екіпажем на протилежному березі. Про це повідомляє РІВНЕ-ROWNE із посиланням на PRESS-ЦЕНТР.

Коли правоохоронці отримали звернення, вони виїхали на місце і дорогою передзвонили до заявниці, щоб уточнити подробиці. Жінка повідомила, що невідомий вискочив з вікна будинку та побіг у напрямку залізничного вокзалу. Вона також описала зовнішні ознаки чоловіка.

Патрульні відразу поїхали в напрямку вокзалу і оглянули прилеглу територію. Неподалік вокзалу помітили чоловіка, який був схожий на того, якого описала заявниця. Поліцейські підійшли до нього поспілкуватися. Чоловік сказав, що не має при собі документів і кинувся тікати до дворів житлових будинків на вулиці Небесної Сотні.

Він ігнорував накази зупинитися і добіг аж до річки Устя. Чоловік вирішив не зупинятися, тому стрибнув у воду і переплив до протилежного берега. Однак, там на нього вже чекав інший екіпаж патрульних.

Коли втікача доправили у міськвідділ, то там з’ясували, що 28-річний рівнянин вже не раз мав судимість за скоєння крадіжок. Свідки події впізнали затриманого, і його передали слідчим.